Let op: er zijn afgelastingen!

// voetbal
Bornerbroek JO13-2

Bornerbroek JO13-2


Selectie

  • Engbers, Stef

  • Groothuis, Sven

  • Hultink, Daimen

  • Jelly, Tom

  • Klamp, Gido van der

  • Lobeek, Yordi

  • Maneschijn, Bart

  • Mateboer, Stan

  • Niehoff, Bram

  • Plattje, Victor

  • Regteren, Max van

  • Schrooten, Tim

  • Slot, Luuk

  • Stamsnijder, Lars

  • Stamsnijder, Mike

  • Wessels, Tom

  • Workel, Sebastian


  • Staf

    • Trainer : Robin Schipper
    • Trainer : Bob Peeze
    • Leider : Andres Slot
    • Leider : Erik Lobeek

    Thuiswedstrijden

    Zaterdag 14:30u

    Trainingstijden

    • Maandag : 19:30 tot 20:30 uur
    • Donderdag : 19:00 tot 20:15 uur

    Teamfoto

    Programma


    Excelsior'31 JO13-5
    -
    Almelo JO13-2

    06/05/2017
    08:30u.

    Oranje Nassau JO13-4
    -
    BWO JO13-4

    06/05/2017
    08:45u.

    Enter Vooruit JO13-2d
    -
    Heracles avc JO13-3G

    06/05/2017
    11:00u.

    Achilles '12 JO13-5DG
    -
    NEO JO13-4

    06/05/2017
    11:00u.

    Bornerbroek JO13-2
    -
    Achilles '12 JO13-5DG

    09/05/2017
    19:00u.

    Wilhelminaschool JO13-2
    -
    GFC JO13-2

    10/05/2017
    18:30u.

    NEO JO13-4
    -
    Excelsior'31 JO13-5

    11/05/2017
    19:00u.

    Excelsior'31 JO13-5
    -
    GFC JO13-2

    13/05/2017
    08:30u.

    Heracles avc JO13-3G
    -
    BWO JO13-4

    13/05/2017
    10:30u.

    Enter Vooruit JO13-2d
    -
    NEO JO13-4

    13/05/2017
    11:00u.

    Achilles '12 JO13-5DG
    -
    Almelo JO13-2

    13/05/2017
    11:00u.

    Juventa '12 JO13-3
    -
    Oranje Nassau JO13-4

    13/05/2017
    11:45u.

    Wilhelminaschool JO13-2
    -
    Bornerbroek JO13-2

    13/05/2017
    12:30u.

    Juventa '12 JO13-3
    -
    Bornerbroek JO13-2

    17/05/2017
    19:00u.

    GFC JO13-2
    -
    Oranje Nassau JO13-4

    18/05/2017
    18:30u.

    NEO JO13-4
    -
    Almelo JO13-2

    18/05/2017
    19:30u.

    Achilles '12 JO13-3
    -
    Oranje Nassau JO13-4

    20/05/2017
    11:00u.

    Stand


    Team
    GS
    P
    W
    G
    V
    V
    T

    1
    Excelsior'31 JO13-5
    8
    19
    6
    1
    1
    33
    16

    2
    Oranje Nassau JO13-4
    8
    18
    5
    3
    0
    38
    10

    3
    NEO JO13-4
    6
    16
    5
    1
    0
    34
    7

    4
    Achilles '12 JO13-5DG
    7
    13
    4
    1
    2
    18
    10

    5
    BWO JO13-4
    8
    13
    4
    1
    3
    35
    17

    6
    Wilhelminaschool JO13-2
    7
    11
    3
    2
    2
    21
    12

    7
    Heracles avc JO13-3G
    7
    10
    3
    1
    3
    9
    10

    8
    Almelo JO13-2
    7
    10
    3
    1
    3
    16
    18

    9
    Enter Vooruit JO13-2d
    8
    8
    2
    2
    4
    16
    28

    10
    GFC JO13-2
    8
    7
    2
    1
    5
    6
    23

    11
    Bornerbroek JO13-2
    8
    2
    0
    2
    6
    8
    38

    12
    Juventa '12 JO13-3
    8
    0
    0
    0
    8
    4
    49

    Teamsponsor

    Shop

    Volg RKSV Bornerbroek

    @RKSVBornerbroek
    Vanavond vindt om 19.00 uur de leuke en leerzame KNVB spelregelavond plaats. Met o.a. een leuke quiz en uitleg... fb.me/8i71xclJK
    Bekijk Tweet

    @RKSVBornerbroek
    Vanavond vindt om 19.00 uur de leuke en leerzame KNVB spelregelavond plaats. Met o.a. een leuke quiz en uitleg... fb.me/63Zx9WsTR
    Bekijk Tweet

    @RKSVBornerbroek
    Door een netwerkstoring is de website van onze vereniging tijdelijk niet beschikbaar. De storing wordt zo spoedig... fb.me/6NUDFX3Iq
    Bekijk Tweet

    Sponsoren