Let op: er zijn afgelastingen!

// voetbal
Bornerbroek JO13-1

Bornerbroek JO13-1


Selectie

  • Afgeschermd

  • Afgeschermd

  • Afgeschermd

  • Afgeschermd

  • Afgeschermd

  • Afgeschermd

  • Afgeschermd

  • Arkink, Nick

  • Braamhaar, Bas

  • Ensink, Ties

  • Groothuis, Martin

  • Nollen, Bram

  • Plattje, Victor

  • Tongeren, Sverre van

  • Warmerdam, Simon


  • Staf

    • Trainer : Nick Arkink
    • Leider : Bert Platje en Martin Groothuis

    Thuiswedstrijden

    11.15 uur

    Trainingstijden

    • Maandag : 18.00 - 19.00
    • Woensdag : 19.00 - 20.00

    Teamfoto

    Programma


    Oranje Nassau JO13-3
    -
    Saasveldia JO13-2G

    2018-11-24 00:00:00.00
    08:30u.

    TVC '28 JO13-2
    -
    SDC '12 JO13-4

    2018-11-24 00:00:00.00
    08:45u.

    DETO JO13-2G
    -
    NEO JO13-5

    2018-11-24 00:00:00.00
    09:30u.

    Wilhelminaschool JO13-3
    -
    Quick '20 JO13-6

    2018-11-24 00:00:00.00
    09:40u.

    Tubantia JO13-2
    -
    ATC '65 JO13-6

    2018-11-24 00:00:00.00
    10:45u.

    Zenderen Vooruit JO13-1
    -
    RKSV Bornerbroek JO13-1

    2018-11-24 00:00:00.00
    11:30u.

    ATC '65 JO13-6
    -
    TVC '28 JO13-2

    2018-12-01 00:00:00.00
    08:30u.

    Zenderen Vooruit JO13-1
    -
    Oranje Nassau JO13-3

    2018-12-01 00:00:00.00
    10:00u.

    NEO JO13-5
    -
    Quick '20 JO13-6

    2018-12-01 00:00:00.00
    10:45u.

    SDC '12 JO13-4
    -
    Tubantia JO13-2

    2018-12-01 00:00:00.00
    11:00u.

    Saasveldia JO13-2G
    -
    DETO JO13-2G

    2018-12-01 00:00:00.00
    11:00u.

    RKSV Bornerbroek JO13-1
    -
    Wilhelminaschool JO13-3

    2018-12-01 00:00:00.00
    11:15u.

    Oranje Nassau JO13-3
    -
    ATC '65 JO13-6

    2018-12-08 00:00:00.00
    08:30u.

    TVC '28 JO13-2
    -
    NEO JO13-5

    2018-12-08 00:00:00.00
    08:45u.

    DETO JO13-2G
    -
    SDC '12 JO13-4

    2018-12-08 00:00:00.00
    09:30u.

    Quick '20 JO13-6
    -
    RKSV Bornerbroek JO13-1

    2018-12-08 00:00:00.00
    09:45u.

    Tubantia JO13-2
    -
    Zenderen Vooruit JO13-1

    2018-12-08 00:00:00.00
    10:45u.

    Wilhelminaschool JO13-3
    -
    Saasveldia JO13-2G

    2018-12-08 00:00:00.00
    11:00u.

    Stand


    Team
    GS
    P
    W
    G
    V
    V
    T

    1
    Zenderen Vooruit JO13-1
    7
    18
    6
    0
    1
    47
    10

    2
    Quick '20 JO13-6
    7
    18
    6
    0
    1
    46
    9

    3
    RKSV Bornerbroek JO13-1
    7
    16
    5
    1
    1
    31
    7

    4
    Oranje Nassau JO13-3
    7
    15
    5
    0
    2
    22
    16

    5
    DETO JO13-2G
    7
    12
    4
    0
    3
    27
    18

    6
    TVC '28 JO13-2
    7
    12
    4
    0
    3
    23
    26

    7
    Tubantia JO13-2
    7
    10
    3
    1
    3
    21
    22

    8
    NEO JO13-5
    7
    9
    3
    0
    4
    20
    15

    9
    Wilhelminaschool JO13-3
    7
    6
    2
    0
    5
    28
    29

    10
    ATC '65 JO13-6
    7
    6
    2
    0
    5
    21
    46

    11
    Saasveldia JO13-2G
    7
    1
    0
    1
    6
    9
    53

    12
    SDC '12 JO13-4
    7
    1
    0
    1
    6
    8
    52

    Teamsponsor

    Shop

    Volg RKSV Bornerbroek

    @RKSVBornerbroek
    Afgelopen zondag won het 1e elftal van de voetbal zijn eerste wedstrijd bij Lochuizen, waarvan beelden zijn gemaakt… twitter.com/i/web/status/1…
    Bekijk Tweet

    @RKSVBornerbroek
    Graag gedaan Lysanne Bakker!👍🏻 Zij won 2 kaarten voor Heracles Almelo via onze Facebook-pagina. Wil jij in de toeko… twitter.com/i/web/status/1…
    Bekijk Tweet

    @RKSVBornerbroek
    Tijdens de ALV van gisteren viel er weer genoeg te eren en te benoemen, hierbij in samenvatting: - benoemd tot Erel… twitter.com/i/web/status/1…
    Bekijk Tweet

    Sponsoren